Ваша симфонія обліку ресурсів

Змінюємо підхід до обліку ресурсів

Власне сучасне виробництво та злагоджена команда професіоналів – це те, що зробило ADL ELECTRONICS  однією з провідних представників в галузі виробництва приладів обліку в Україні. Наша мета – впровадження найсучасніших технологій для автоматизації щоденних процесів збору та обліку даних.

ВИРОБНИЦТВО

Свої сучасні потужності

Наше виробництво, що сертифіковано за стандартами ISO 9001 та ISO 14001 має сучасні надійні потужності, та високу злагодженість всіх ділянок. Тим не менш, ми зважди на шляху пошуку нових ефективних рішень.

Стратегія розвитку ADL ELECTRONICS будується на екологічних принципах як в контексті екології так і в контексті побудови бізнесу.

Для того, щоб гарантувати споживачам бездоганну якість виробів, ADL ELECTRONICS організувало власне виробництво корпусів із пластмаси, для цього були закуплені сучасні високотехнологічні термопластавтомати виробництва компанії HAITIAN. 

Аудитом компанії в процесі виробництва перевіряється кожен десятий корпус, на міцність, еластичність, допустима межа дефектів виготовлених пластмасових виробів не повинна перевищувати 3% (з урахуванням тех-відходу на етапі прогріву обладнання).

 Для виробництва своєї продукції ADL ELECTRONICS використовує кілька видів якісного полікарбонату від провідних світових брендів (Mitsubishi, Sabic), які відносяться до категорії негорючих матеріалів.

Однією з головних переваг власного виробництва корпусів є безвідходність цього виробництва. У разі, якщо термопласт виливає неякісний виріб, воно проходить процес дроблення і отриманий матеріал (у невеликій пропорції) додається в первинну сировину. Отже, виробництво корпусів є екологічно безпечним, оскільки підприємству не доводиться утилізувати залишки пластмаси.

   Ключовими ділянками виробництва в ADL ELECTRONICS, що гарантують якісний фінальний продукт та низький відсоток відмов, є ділянки функціонального контролю, калібрування та перевірки приладів обліку. До них був особливий підхід при виборі та закупівлі випробувальних стендів.

   Обладнання та програмне забезпечення для функціонального контролю приладів обліку поставлено розробником лічильників ADDAX та нашим партнером – компанією ADD GRUP.

   Провівши ретельний моніторинг, ми зупинилися на закупівлі випробувальних стендів для калібрування та повірки у Applied Meters (Словаччина), компанії, яка є еталоном серед виробників обладнання для метрологічних випробувань приладів обліку.

   Кожен вироблений пристрій обліку ADL Electronics після складання відправляється на стенд функціонального контролю, де тестується працездатність всіх функцій приладу, а після успішного проходження функціонального контролю переміщається на ділянку калібрування та повірки, щоб забезпечити клас точності.

   Завдяки технологічній інформаційній системі TIS, що впроваджена на виробництві та вибудовує маршрут для кожного виробу, жоден прилад обліку не зможе пройти ділянку упаковки та бути відвантаженим клієнту, якщо хоча б один із пунктів маршруту не був успішно пройдений.

   ADL ELECTRONICS усвідомлює, що відповідає за успіх своїх клієнтів. Тому впровадивши цю систему ми будемо прагнути досягти показника відмов, що не перевищує 0,1% на рік.

ТЕХНОЛОГІЇ

Чому ми

SIMS

Програмне забезпечення верхнього рівня SIMS – це інтелектуальна інтегрована система обліку, яка є програмною частиною системи ADDAX. Ця програма виконує такі функції, як прийом, зберігання та зручний менеджерінг баз даних, моніторинг та аналіз всієї мережі з інструментами управління відключення та включення абонентів, а також подальше використання даних, зібраних з приладів обліку.

ADDAX

Ми використовуємо перевірені часом технології, поєднуючи з найкращим новітнім досвідом. Ми є правовласником технології ADDAX в Україні, що вже використовується в більш ніж 30 країнах світу та виконує прямо зараз збір данних з більш ніж 7.5 мільйонів приладів обліку. Також система ADDAX успішно працює на території України у понад 960 тисяч споживачів.

Gibrid RF+PLC

Об’єднання двох систем в одному рішенні дає безліч переваг, таких як підвищення надійності збору даних, висока стійкість до перешкод, зниження витрат на експлуатацію та обслуговування обладнання, висока швидкість передачі даних, а також підвищена безпека. Объединение в одну систему всех преимуществ PLC и RF систем, делает гибридное решение оптимальным выбором для многих целей. Такая система может помочь повысить производительность, надежность, емкость и масштабируемость сети, что приводит к дополнительной экономии средств при эксплуатации системы.

3GPP

У ситуаціях, коли PLC чи RF зв’язок неможлива чи економічно недоцільна ми пропонуємо зв’язок точка-точка, тобто прямий зв’язок між лічильником та програмним забезпеченням верхнього рівня. Наші системи інтегровані для можливості впровадження модуля мобільної передачі даних 3GPP (GSM, GPRS, EDGE, WCDMA HSPA, LTE, LTE CAT M1) для подальшого зв’язку з софтом верхнього рівня безпосередньо в обхід концентратора даних. Використання 3GPP як додаткового модуля також істотно дозволить підняти рівень збору даних на вкрай віддалених ділянках, так як радіус дії наприклад LTE мережі досягає 15 км.

PLC PRIME и G3-PLC

Ми є членом великих альянсів PRIME та G3-PLC, що дозволяє створювати лічильники незалежно від затребуваного замовником стандарту.

Головна специфіка полягає в тому, що G3-PLC™ співіснує з PRIME та з S-FSK IEC 61334-5-1 на єдиній платформі, де перемикання між цими технологіями здійснюється за допомогою зміни прошивки, при цьому виключається необхідність заміни лічильників та концентраторів даних.

Київ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.