ADDAX IMS

Опис

Система ADDAX IMS пропонує набір рішень, розроблених компанією ADD-GRUP для застосування в галузі сучасних технологій обліку електроенергії.

Система обліку ADDAX надає функції збору та обробки даних, обміну даними та деякі функції аналізу даних. Система ADDAX підтримує режими кредиту і передоплати, контроль навантаження і можливості її зниження, контроль якості електроенергії, що поставляється.

Зв’язок між лічильниками по каналу Bluetooth.

Зв’язок в глобальній мережі між лічильником і концентратором ADL DC2S може бути одним з таких каналів:

  • PLC (Prime / G3-PLC)
  • RF
  • Gibrid RF+PLC

Від концентратора до системи верхнього рівня збір може відбуватися будь-яким зручним способом, у тому числі й по мережі 3GPP.

А також може бути здійснено збір даних із приладів обліку одразу до ділянок верхнього рівня за допомогою протокола 3GPP*.
* Існують обмеження щодо умов використання протоколу 3GPP, такі як кількість абонентів на одному каналі. Детальну інформацію уточнюйте у вашого менеджера.

Відкритість

Забезпечує сумісність з вимірювальним обладнанням та окремими апаратними та програмними компонентами систем AMR/AMM/AMI інших виробників. Взаємодія між рахунком і додатками верхнього рівня реалізована на базі клієнт-серверної моделі DLMS/COSEM з використанням відкритих стеків комунікаційних і прикладних протоколів.

Масштабованість

Гнучке та масштабоване рішення для обліку електроенергії може бути легко розширено від невеликих пілотних проектів до великих систем.

Безпека

Дозволяє виявити та запобігти спробам розкрадання електроенергії та інших несанкціонованих дій. Використання методів шифрування даних та управління ключами забезпечує безпечний доступ до інформації, її зберігання та керування.

Простота

Устаткування ADDAX підтримує технологію “plug & play”, що дозволяє розгорнути систему легко і швидко, суттєво знижуючи витрати на інсталяцію та обслуговування. Функція автоматичного виявлення (auto-discovery) значно полегшує керування нововстановленим обладнанням.

SIMS

Програмне забезпечення верхнього рівня SIMS – це інтелектуальна інтегрована система обліку, яка є програмною частиною системи ADDAX. Ця програма виконує такі функції, як прийом, зберігання та зручний менеджерінг баз даних, моніторинг та аналіз всієї мережі з інструментами управління відключення та включення абонентів, а також подальше використання даних, зібраних з приладів обліку.