ADDRA

Функції ADDRA

Автоматизація сбору даних. А отже, цей процес стає простішим, ефективнішим та дешевшим.

Можливість керування клапаном подачі води. У разі аварійної ситуації, витоку або несплати є можливість як часткового, так і повного відключення подачі води дистанційно.

Отримання інформації про аварійні ситуації за допомогою повідомлень.

Моніторінг споживання води 24/7.

Оптимізація та мінімізація втрат водних ресурсів.

Ця система обліку та передачі даних побудована на сучасній ультрозвуковій техноглогії. Надійність системи доведена досвідом її використання в багатьох куточках світу.

Передача даних в ций ситсемі реалізована технологією LoRaWan, а також між близькорозташованих девайсів по каналу bluetooth. Подальший менеджерінг даних інтегрірован з спеціальним програмним забеспеченням верхнього рівня SIMS, що дозволяє в одній системі збирати всі дані з одного муніполіцитету як щодо витрати по газу, теплу, електроенергії. За час використання програми, вона зарекомендувала себе як надіна, проста та гнучка.

Простота

Простота та легкість монтажу. Не потрібне додаткове обладнання. Усі пусконалагоджувальні роботи проводяться дистанційно на сервері.

Досвід

Ця система вже випробована часом при різноманітних умовах,  географічних данних та різних потреб.

Безпека

Надійний білінг, зашифрованість інформації та постійна підтримка сервісу роблять систему надійною та безпечною.

LoRaWan

Комунікація між лічильником та сервером здійснюється за допомогою бездротового зв’язку LoRa.

Цікаво та символічно, що один з перших масштабних проєктів по впровадженню ADDRA відбувався в Сеговии (Іспанія), де знаходиться найдовший давньоримський акведук, що зберігся в Західній Європі. Його довжина становить 728 м, а висота 28 м. Цей акведук занесений до списку пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

В системі використовуються: